TAYYİP'İN PİSLİK ILGAZ MAFYASI

25 Mart 2015 Çarşamba

ÖLÜMÜNÜN ALTINCI YILINDA ALTINCI İHBARIM: MUHSİN YAZICIOĞLU'NU TAYYİP ÖLDÜRTTÜ


TAM ALTI SENEDİR GİZLENEN CİNAYET

ÖLÜMÜNÜN ALTINCI YILINDA BİR DAHA İHBAR EDİYORUM:
MUHSİN YAZICIOĞLU'NU BAŞBAKAN (ŞİMDİ CUMHURBAŞKANI) HİZBULLAHÇI HIRSIZ TAYYİP ERDOĞAN  ÖLDÜRTTÜ

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu öldürüldüğü günden beri ısrarla “FTÖ İLE HİZBULLAH'ın ortak suikastı sonrasında öldürüldüğünü” duyurmaktayım.


Ortada kazadan öte bir olay var ve devlet büyüklerimiz ilk beyanlarında (başta cinayetleri örtbas etmekle meşhur Cemil Çiçek ve Hizbullahçı Tayyip) “Bu bir kazadır” diyerek, suikast olabileceği akla dahi getirilmeyerek önyargılarını ortaya koymuşlardır.

Zaten enkaza ilk ulaşanların ve delilleri karartanların kimler olduğu ortadadır. 3 bin kişinin ve 25 helikopterin katıldığı kurtarma operasyonu tamamen fiyasko olduğu gibi, tamamen düzmece ve göstermelik bir senaryodur.

Eğer istenseydi, kazadan 10 dakika sonra, altı kişinin de üzerinde bulunan ve bunlardan sadece bir tanesinin cep telefonunun verdiği sinyallerle kazazedelerin tam yeri tespit edilebilir, kurtarma helikopterleri bölgeye ulaşırdı. Bilgi de, teknoloji de bu iş için ülkemizde vardır. 112’yi suçlamak ise sadece ahmak kafaların “sıyrılma” çaresidir fakat bunu Kenan yemez.

Maalesef ki Döngel Köylüsünün “köylerinin üstünden ve alçaktan uçan kırmızı bir helikopter geçtiği, daha sonra da patlama sesi duyduklarını, daha sonra bu durumu ilgili makamlara telefonla ilettiklerini”… Bu sözler gerçektir…

Döngel köylüsüne “konuşma yasağı koyan” kimler dersiniz? Enkaza ilk ulaşan köy korucularını susturan, ellerinden telefonlarını alan, koruculara “konuşma yasağı” koyan kimlerdir?

Hadi, sıkıysa konuşturun köylüleri… Aralarından bir tanesi konuşup, “faili meçhul” olmak ister mi acaba?

Bu konuda anlatacaklarım çoktur. Tezgah Fetullah Terör Örgütü’nündür, “Ergenekon safsatalarıyla ilişkilendirilmek adına” tezgahlanmıştır, fakat Vatandaş Kenan bunu yememiş ve “kaza”nın olduğu gün internet sitesinin en üst sayfasında yer vermiştir.

Ergenekon safsatalarının geçmiş dalgalarını hatırlayın. Geçin dalganızı bakayım… 11’inci dalga mıydı? “Baykal’a ve Bahçeli’ye de Ergenekoncular tarafından suikast düzenlenecekti…” Bu lafları ben etmedim. Hizbullahçı Tayyip’in Ergenekon savcıları haber verdiler. Fakat içlerinde Muhsin Yazıcıoğlu da var” diyemediler…

Oysa Muhsin Yazıcıoğlu’nun bindiği kırmızı helikopter’in arka pervanesine “uzaktan kumandalı bombalı düzenek” kondu. Havalandıktan kısa bir süre sonra patlatıldı. Pilot ve yolcular yüksek gürültü çıkaran helikopterin motor sesi sebebiyle patlamayı duymadı fakat pilot kontrolü kaybederek uzun bir süre alçaktan uçtu. Üstelik pilot acemi ya da sıradan bir pilot değil, bir çok tehlikeli durumda bile kullandığı helikoptere hükmedecek tecrübeli bir pilottu ve bu olayda çaresiz kaldı, aracını yükseklere havalandıramadı.

Çok yoğun sis olduğu, dondurucu soğuk olduğu doğru fakat yoğun bir kar yağışı olduğu yalandır. Yoğun bir kar yağışı olsaydı helikopteri tamamen kapatırdı.

Helikopterde bir radar cihazı vardı ve yoğun siste bile karşısına çıkacak dağları ve tepeleri fark edebilirdi. Helikopter çok alçaktan uçarak 150 metrelik bir tepeye çarparak infilak etti. Oysa bu helikopterin yüzlerce metre yüksekten uçması gerekiyordu, çünkü yolu uzundu.

Yerden yüksekliğini gösteren cihazın çalışmaması söz konusu olamazdı. Pilot hatası olamayacağı gibi, pilotun Muhsin Yazıcıoğlu’nu bilerek ve isteyerek öldürebileceği de düşünülemezdi.

Bu tezgah Ergenekon safsatalarının bir parçası olarak düzenlendi fakat Fetullahçıların elinde patladı.

Bölgeye giden ve iki gün sonra ancak ulaşabilen ilk kurtarma timi gelmeden saatler önce Fetullah Terör Örgütü’nün elemanları olan subaylar, bildikleri tezgahın delillerini sildiler. Helikopterin içinden bazı cihazları sökerek yok ettiler.

Helikopter düştükten sonra İHA muhabiri İsmail Güneş 112 Acil Servisi aramıştır. Bu konuşmada bacağının kırık olduğunu, helikopterde bulunanlardan sadece BBP Sivas il Başkanı Erhan Üstündağ'ın inlediğini, BBP Sivas il başkan yardımcısı Murat Çetinkaya ve pilot Kaya İstektepe'den ses gelmediğini, Muhsin Yazıcıoğlu'nu ise ortada olmadığını söylemiştir.

Bu konuşmalar İsmail Güneş'in son konuşması olmuştur. Kazadan 48 saat sonra helikopterin enkazı ve Muhsin Yazıcıoğlu dâhil 6 kişinin cesedi, arama ekipleri içerisinden 17 gönüllü civar köylüsü tarafından Sisne ve Kızılöz Köyleri arasındaki Keş Dağı Kuru Dere Kanlıçukur mevkiinde bulunmuştur.

Enkaz, 48 saat süren arama çalışmalarının yapıldığı bölgenin içerisinde değil 115 km uzağındaydı.

Alman bilirkişilerin bile içinden çıkamayacağı bu tezgah öyle bir ustalıkla hazırlanmıştı ki, bu iş için uzmanlaştırılmış Fetullahçılar bile başarılarına hayran kaldı. Bundan daha temiz bir iş olamazdı.

Hadi buyurun, sıkıştırın Hizbullahçı Tayyip’i… Telefon sinyallerini birkaç dakikada kesin ve net bulabilecek bir teknolojiye sahip olan Türkiye, nasıl ve hangi sebeple 115 km ötede 48 saat oyalandı?

Enkazdan 500 metre uzaklıktaki gazeteciye, kurtarma timindeki 3 bin kişi ve 25 helikopter nasıl ulaşamadı? Donup ölmesi mi beklendi? Anlatacaklarını hiç kimsenin duymaması mı gerekti?

Acaba bu yaşananlar Tayyip’in helikopterinin başına gelseydi, Tayyip kaç saniye sonra kurtarılırdı?

Çenesi kırık muhabir İsmail Güneş nasıl telefonda konuştu da bacağının kırık olduğunu söyledi? Çenesini kim kırdı?

Bu olayda en dikkat çekici kısım: Kurtarma timinin başına geçerek her yere telsiziyle emirler yağdıran ve köylülerin ısrarla işaret ettikleri yöne değil de ters yöne insanları gönderen bu Hizbullahçı zat kimdir?

İşte bu Hizbullaçıyı bulup konuşturursanız, Muhsin Yazıcıoğlu’nu (kimlerin değil) kimin öldürmek istediğini de bulursunuz.
Ergenekon safsataları bittiğinde…
11/11/2012
Kenan Akkuş (esrehber)

DOĞRULARI KAMUOYU İLE PAYLAŞTIĞIMIZ İÇİN SÜREKLİ ENGELLENİYORUZ. FACEBOOK’TA TAM 40 GÜNDÜR ENGELLİDİK…


MUHSİN YAZICIOĞLU KATLİAMI, TAYYİP VE HAKAN FİDAN SUÇ ORTAKLIĞIDIR.
FACEBOOK'TA BANA “YALAN SÖYLÜYORSUN” DİYEREK KÜFREDENLERE CEVAP
AKP’li bir bayan, tarihler vererek bu haberin yalan olduğunu ispata çalışmış.

Diyor ki: “Muhsin Yazıcıoğlu 25 Mart 2009’da öldü…” Doğru…

Devam ediyor: “Hakan Fidan ise 25 Mayıs 2010’da MİT müsteşarı oldu. Yazıcıoğlu öldükten 14 ay sonra MİT müsteşarı oldu. Yalan söyleme kardeşim, biraz araştır ondan sonra insanlara iftira atmamayı öğren…”


ŞİMDİ DE BEN ANLATAYIM:
Başbakan Tayyip, iktidar olmadan önce de Hakan Fidan’la tanışıyordu. Bu iki şahsı birbiriyle tanıştıran CIA’dır.

Başbakan Tayyip’in partisi AKP 2002 sonunda iktidara geldikten sonra Tayyip, Hakan Fidan’ı bizzat 2003'te Başbakanlık Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı (TİKA) Başkanlığına atadı.

Bu bir tesadüf değil, CIA’nın talebiydi.

Tayyip’le Hakan bu şekilde daha samimi oldular ve yurtdışı konularında Hakan Fidan sürekli görev aldı.

Yaptığı hizmetler ve bağlılıkla Tayyip’in gözüne girmeyi başardı.

Tayyip de Hakan Fidan’ı 14 Kasım 2007'de Başbakanlık müsteşar yardımcılığı görevine atadı ve daha yakın olmaya başladılar.

Hakan Fidan’a güveniyor ve bir çok kirli işlerini Hakan Fidan’a yaptırmaya başladı.

25 Mart 2009’da Muhsin Yazıcıoğlu’nun kaza(!) sonrası ölümünün üzerinden 22 gün geçmişti ki... 

Tayyip Erdoğan, başarısından dolayı ödül olarak 17 Nisan 2009'da Hakan Fidan’ı Millî İstihbarat Teşkilatı müsteşar yardımcılığına getirdi.

Öyle hemen MİT müsteşarı yapmanın mümkün olmaması sebebiyle Emre Taner’in görev süresinin dolması beklendi.

Başbakan Tayyip, güvendiği ve kirli işlerini yaptırdığı tek adam olan Hakan Fidan’ı 25 Mayıs 2010 tarihinde MİT Müsteşarı görevine atadı.

Bu tarihten sonra silah kaçakçılığı, altın kaçakçılığı yapmaya başladıkları gibi…

Bu kirli işlerinin ayyuka çıkmaması için gündemi sürekli değiştiriyorlar ve milletin ağzına kasıtlı olarak her gün yeni bir sakız veriyorlardı…

Sözün kısası Muhsin Yazıcıoğlu katliamı, Hakan Fidan ve Başbakan Tayyip suç ortaklığıdır…

İkisi de milli katilimizdir.

Bu konuyu kamuoyuna sunduğum için bana küfreden Alperenler konuyu araştırsın. 

İnsanlara küfretmek, karalamak çok kolaydır.

Araştırma yapıp gizlenmiş kirli işleri ortaya çıkarmak ise iğneyle kuyu kazmaktır.
Saygılar… 22 Mart 2014
Kenan Akkuş (esrehber)
https://twitter.com/esrehberHiç yorum yok: