TAYYİP'İN PİSLİK ILGAZ MAFYASI

10 Mart 2015 Salı

MUDANYA İHANET ANDLAŞMASI: HIRSIZ TAYYİP'LE KATİL APO ANLAŞTI


HIRSIZ TAYYİP’LE KATİL APO ANLAŞTI

Mudanya Barış Anlaşması’nın tam metni:

1). Ak Parti olarak bizim yaptığımız Anayasa’ya destek vermelisin, Kürt halkının referandumda destek vermesini sağlamalısın.

2). PKK’nın elindeki kamu görevlisi tutsaklar bırakılmalı. Biz de hüküm giymemiş ve yargılanmakta olan KCK tutuklularını, denetimli serbestlik adı altında bırakalım. Davalar zaman aşımına uğrasın. Hükümlü PKK’lılar, gelişmelerden sonra serbest bırakılabilir.

3). Genel seçimler yaklaşıyor. Seçimlerde Kürt halkının bize destek vermesini sağlamalısın. Parti olarak seçime girmelisin. Bağımsız milletvekili adaylarına izin vermemelisin. 400 milletvekili çıkarmam gerekiyor.

4). Başkan olabilmem için Kürt seçmenin oylarına ihtiyacım olacak. Eğer seçilirsem, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesini  DOĞU EYALETİ adıyla hayata geçirebilirim.

5). Sonraki seçimlerde Doğu Eyaleti’nde Ak Parti olarak seçimlere girmeyiz. BDP’nin ya da kuracağınız yeni bir partinin bu illerde ve ilçelerde tek başına milletvekilliklerini ve belediye başkanlıklarını kazanmalarını sağlayabilirim.

6). Doğu Eyaleti’nde meclisinizi ve bakanlıklarınızı oluşturmanıza destek verebilirim.

7). Bir süre sonra Doğu Eyaleti’nde referandum yapılabilir,  Kürt halkı bağımsızlığını isteyebilir.  Referandum sonucu yüzde yüzlere çekilebilir.  TBMM, Kürt halkının isteğine saygı duyabilir, Doğu Eyaleti’ne özerklik tanıyabilir.

8). Doğu Eyaleti milletvekilleri ısrarla bağımsızlık talep edebilir ve Doğu Eyaleti bağımsızlığını ilan edebilir. Fakat Türkiye Cumhuriyeti olarak bağımsızlığınızı tanımayacağız. Kuzey Kürdistan’ı kurduğunuzu ilan edersiniz. Avrupa ve Amerika ülkeleri bağımsızlığınıza  destek verince biz de saygı duyacağız.

9). Kuzey Kürdistan kurulduktan sonra  Kürt halkı yeniden referandum yapmalı,  sizin (Abdullah Öcalan’ın) serbest bırakılmanızı, ülkenize (Kuzey Kürdistan’a) iade edilmenizi istemeli. Avrupa ve Amerika ülkeleri bize baskı yapmalı, sizinle birlikte tüm hükümlü PKK’lılar  için “Cezalarını kendi ülkelerinde çeksinler”  kararı alalım. Sizi ve hükümlü PKK’lıları Kuzey Kürdistan’a iade edelim.

10). Anlaşmanın özeti bu. Ya destek verirsin, Kuzey Kürdistan’a başkan olursun… Ya da zindanda çürürsün…

KATİL APO’NUN CEVABI:

“Anladım sayın Başkan’ım… Kürt milletine hayırlı uğurlu olsun…”

Kenan Akkuş (esrehber)

Hiç yorum yok: