TAYYİP'İN PİSLİK ILGAZ MAFYASI

27 Ekim 2014 Pazartesi

AKP KURUCUSU ILGAZ MAFYASI BAKIN NASIL TEFECİLİK YAPIYOR

Bu site 37 defa kapatıldı...
BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR

Gördüğünüz bu döviz bürosu kredi kartıyla tefecilik yapıyor.
Paraya ihtiyacı olan binlerce kişi bankaların kredi kartıyla,  yüksek faiz karşılığında para alıyor...
Eskişehir Döviz Bürosu,  altın satmış gibi işlem yaparak altın yerine para veriyor.
Kısacası yasadışı bir şekilde tefecilik yapıyor...
Her yüz kişiden doksanı, yüksek faizle para alırken...
Her yüz kişiden 10'u  döviz alıp satıyor...
Peki, Ilgaz mafyası bu kadar parayı nereden buluyor?
Tarihi eser kaçakçılığından...
İlgili makamlar bu yasadışı işleri görmüyor.
Çünkü Ilgaz mafyası hakimleri, savcıları ve Kaçakçılık Şubesi Müdürünü kendine ortak yapmış durumda, kazandıklarından pay veriyor...  12/04/2013

Kenan Akkuş (esrehber)  
AKP'Lİ ILGAZ MAFYASININ KARAPARA AKLADIĞI DÖVİZ BÜROSU: 
ESKİŞEHİR DÖVİZ BÜROSU

Eskişehir'in 2600 yıllık Frigya tarihi AKPARTİ'li Şenol Ilgaz, AKPARTİ Milletvekili Hasan Murat Mercan ve yine AKPARTİ'li Başsavcı Gökhan Karaburun tarafından katledilmiştir. 

Eskişehir'in başka tarihi yoktur. Eskişehir'in en önemli tarihi geçmişi ve şehrimizde sadece bir tane olan Frig Kralı Midas'ın mezarı , sorumluluk taşıyan makamlarca korunmadığı gibi, AKPARTİ 'li mafya babası Şenol Ilgaz'ın sit alanı çevresine duvar ördürerek, iki kapısına "özel güvenlik" yerleştirip, ilgili makamların "koruma" işini bu AKPARTİ 'li mafya babasına devrettikleri ortadadır.

Üstelik bu "höyük" basından ve Eskişehir halkından "sır" gibi saklanıyor.

Eskişehir'i anlatan tarih kitaplarında adı bile geçmiyor.

CHP'li Yılmaz Büyükerşen'in çizdirdiği Eskişehir planlarında yer verilmiyor, sürekli gizleniyor.

Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu, tarihi miras Frig höyüğünü ve 30 villa altında kalan antik kenti korumak isteselerdi, AKPARTİ 'li mafya babası Şenol Ilgaz gibi bir kanun tanımazın ellerine teslim etmezlerdi.

Sözde "koruma" üyesi olan bu şahısların her birinin Türkiye Cumhuriyeti Adalet'i önünde hesap vermesini gerekiyor.

Bu höyük ve sit alanının her köşesi yağmalandığı gibi, Kütahya ve Afyon illerinde koruma altına alınan 2600 senelik Frig tarihinin devamı olan bu sit alanları, şehrimizdeki ilgili makamlarımızca hem de kasıtlıca yok edilmiştir.

Sit alanlarıyla ilgili çok sayıda araştırmalar yaptım. Bunların içinde doğruluğuna emin olduğum bir konuyu aktarmak istiyorum:

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığında görevli Yüzbaşı Volkan Yılmaz'ın şahsıma verdiği bilgiyi aynen aktarıyorum:

"Sit alanı üç türlüdür. Birinci ve ikinci dereceden korunması gereken sit alanlarına inşaat ruhsatı verilemiyeceği gibi, tadilat ruhsatı zaten verilemez. Bina asla yapılamaz. Üçüncü derece sit alanında ise halka açık dinlenme yeri, ya da tarihi eserlerin sergilendiği, yine halka açık bir yer oluşturulabilir. Fakat asla bu üç tür sit alanına bina yapma izni verilemez."

Şimdi ilgili makamlara soruyorum: "AKP'li Ilgaz mafyasının yaptığı "tadilat ruhsatlı" kaçak villalar yüksek çit telleriyle çevrili olduğuna göre, ayrıca iki kapısında da özel korumalar olduğuna göre, burası halka açık bir dinlenme yeri mi?

Küçük bir kısmında Ilgaz Mafyası, büyük kısmında Eskişehir'in ileri gelen zenginleri oturduğuna göre bu villalar, tarihi eserlerin sergilendiği halka açık bir müze mi?

Kimler kimleri kandırıyor? Eskişehir Kaçakçılık Şubesinde bu konuyla ilgili ifadem alınıyor fakat "dede" lakaplı bir komiser şahsımı sürekli azarlıyor. Sonunda patlıyor: "Git kardeşim, sen de sit alanına villa yap..."

Devletimden maaş alarak görevini yapması beklenen fakat şahsımı kasıtlı olarak suça teşvik eden "dede" lakaplı bu komiserin ifadesinin alınması ve hesap sorulması gerekmektedir.

Ordumuzun şerefli bir Yüzbaşısı "Sit alanlarına hiç bir surette bina yapılamaz, ruhsat da verilemez" derken eğer yalan söylüyorsa, lütfen bu Yüzbaşı için de kanuni işlem yapılarak dava açılması gerekmektedir.

Eğer bu Yüzbaşı doğruları söylüyorsa, beş adet pislikten oluşan AKPARTİ'li Ilgaz Mafyası, Başsavcı Gökhan Karaburun, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve AKPARTİ Eskişehir Milletvekili "maşa" Hasan Murat Mercan hakkında "Organize suç örgütü kurmak ve Eskişehir tarihini birlikte yok ettikleri" suçlamasıyla kamu davası açılması gerekmektedir.

Kenan Akkuş (esrehber)

Hiç yorum yok: